Nasycen U svobodných zednářů a na severu

Ve čtvrtek 11.dubna bude bezmála po půl roce opět k vidění a slyšení Nasycen v Praze. Navíc v nově otevřeném klubu FreeMasonic v prostorách nádherného historického domu z 15. století U svobodných zednářů na Starém městě pražském v Týnské ulici číslo 10. Nasycen tu živě představí další z nových písní, které chystá na letošní album. O první část večera se postará powerbluesové trio The Critics, složené z českých hudebních novinářů a publicistů. Řízné hardrockové verze vesměs bluesové klasiky představí známý hudební publicista Tomáš Polívka (g., voc.) rockový fotograf, novinář a moderátor rádia Beat Jirka Rogl za bicí soupravou a nasycenovský basista Ilja Kučera ml, který je v „civilním povoláním“ rovněž hudební novinář a rozhlasový redaktor.

V pátek 12. dubna pak Nasycen zamíří na sever do libereckého Rock Pubu na společný koncert se spřátelenou severočeskou kapelou Hush. Nebude to koncert ledajaký, protože Hush na něm pokřtí své zbusu nové, nadmíru podařené album Endorphin, což je slovo, které bude určitě společným jmenovatelem celého večera. Tak tedy ať už U Svobodných Zednářů ve čtvrtek, nebo s Hush na severu v pátek, ale každopádně nesmíte chybět.

Příspěvek byl publikován v rubrice novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.