Nasycen chystá předvánoční minišňůru

Ve dnech 10.- 15. prosince vyjede Nasycen na čtveřici předvánočních koncertů. Každý z nich proběhne nejen v jiném městě a jiném prostředí, ale bude i poněkud odlišný.

V pondělí 10.12. od 18:00 odkryje Nasycen svou ryze rockovou tvář na zimním stadionu v Bílině. V koncertním bloku poprvé živě představí také hokejovou hymnu, kterou v létě natočil pro zdejší tým HC Draci Bílina. Takže Nasycen trochu jinak a naplno.

V úterý 11.12. od 20:00 vystoupí Nasycen v rockovém klubu Kain v Praze na Žižkově. V premiéře tu zazní čtveřice nových písní, které kapela rozpracovala na letním soustředění ve Zlíně a v průběhu podzimu dovedla do finální podoby. Společně s Nasycenem se představí velmi zajímavá pražská kapela Akline, zpola dívčí formace kombinující funky jazz a rock.

Ve čtvrtek 13.12. zavítá Nasycen do vyhlášeného českobudějovického klubu Highway 61. Tady od 20:00 nabídne svůj kompletní současný koncertní program a o jeviště se vystřídá s českobudějovickou hardrockovou skupinou Zadara. Zadara band se specializuje na poctivý dřevní hardrock á la Deep Purple, Uriah Heep apod. Takže večer slibuje i vydatný bigbítový zážitek.

V sobotu 15.12. od 21:00 zavítá Nasycen do sedlčanské Besedy, kde bude vystupovat společně s velmi dobrou a oblíbenou sedlčanskou folkrockovou skupinou Repete. I tentokrát chystá Nasycen drobné překvapení. V příjemné předvánoční atmosféře zařadí i krátký akustický bloček, který tu bude k vidění a slyšení úplně poprvé.

Sečteno a podtrženo hodlá Nasycen na své předvánoční minišňůře ujistit diváky, že si nedělá vůbec žádnou hlavu se stylovými a žánrovými krabičkami a cítí se stejně dobře ve světě progrockových harmonií, jako mezi ostrými riffy či melodickými baladami. Tak si udělejte čas a přijďte se přesvedčit.

Příspěvek byl publikován v rubrice novinky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.